Системи активної вентиляції

Системи активної вентиляції

Для контейнерного зберігання овочів борщового набору оптимальним рішенням стане використання комплексної системи активної вентиляції.

Системи активної вентиляції

Системи активної вентиляції

Що це таке?

Це автоматична система люків для підмішування зовнішнього повітря до камери.

Для чого вона потрібна?

Системи активної вентиляції Система активної вентиляції дозволяє підтримувати природну вологість у камері, забезпечує оптимальний клімат виходячи з показників датчиків, дозволяє уникнути утворення “застійних зон” — рівномірно розповсюджує повітря за рахунок конструктивного розташування люків. Та найголовніше — це енергоефективне рішення! Системи активної вентиляції дозволяють заощадити на енергоспоживанні холодильного обладнання — в післязбиральний період, коли температура зовнішнього повітря ще не впала нижче -2°С, раціональніше буде використовувати зовнішнє повітря для охолодження камери, ніж витрачати кіловати електроенергії на штучний холод.

Як це працює?

Спираючись на показники датчиків температури і вологості, автоматичний контроллер посилає сигнал на приводи люків, які відчиняються на певний час, або до моменту, коли показники у сховищи будуть оптимальними для продукту, що зберігається. На повне відкриття люку, довжиною 3 метри,  і висотою 1 метр, потрібно лише 2,5 хвилини! Не вірите? Дивіться відео!

 

Бажаєте також бути у руслі європейських тенденцій? Більше не бажаєте переплачувати за споживання енергоресурсів? Хочете зменшити втрати продукції при зберіганні та поліпшити якість продукціі, що зберігається? Зверніться до нас і ми прорахуємо вартість і період окупності проекту, та скільки буде коштувати реконструкція Вашого сховища.