Магазинобудування

Магазинобудування

Магазинобудування Проектування комплексної автоматизованої системи для оснащення супермаркету має низку технологічних і конструктивних особливостей, і наші технічні рішення дозволять Вам надалі заощадити на ремонті і обслуговуванні системи, так як ми гарантуємо надійність роботи холодильного обладнання на Вашому підприємстві в умовах цілорічної експлуатації і пікових навантажень.
Замовте безкоштовну консультацію:

  Ми пропонуємо оснащення торгового обладнання виносним холодом, а також ряд технічних рішень щодо комплексного управління магазином, і методам енергозбереження, таких як:

  Магазинобудування · Повітряне і водяне опалення, гаряче водопостачання, за рахунок тепла, що виділяється холодильною установкою;
  · Комбінована система взаємодії кондиціонування та інженерного забезпечення маркету (повсюдне використання датчиків температури, вологості і СО2 дозволяє контролювати температуру і склад повітря, включаючи обладнання тільки коли це необхідно);

  · Магазинобудування Режим день / ніч дозволяє досягти максимальної енергоефективності, керуючи освітленням в торговому залі, зовнішньою рекламою, режимом роботи торгового холодильного обладнання (підтримання температур, управління завісами), вентиляцією;

   

  Магазинобудування  · Застосування частотних перетворювачів дозволяє здійснювати функцію плаваючого тиску конденсації, за рахунок цього істотно знижується енергоспоживання двигунами вентиляторів, забезпечується повна відповідність необхідної потужності, збільшується ресурс вентиляторів, а так само знижуються показники шумових характеристик;

  Магазинобудування · Розумне освітлення: заощадити до 75% на споживанні освітлювальних приладів просто, особливо якщо перевести все торгівельне обладнання на освітлення діодами. Завдяки тому що робота діодів базується на низькій напрузі, сумарне споживання електроенергії знизиться в рази, а естетичність Ваших вітрин тільки підвищиться.

  Магазинобудування  · Електронні системи комплексного моніторингу (дозволяють дистанційно спостерігати і керувати освітленням, зовнішньою рекламою, завісами на торговому обладнанні, охоронними системами, роботою центральних холодильних машин, роботою систем кондиціонування і вентиляції).

   

  Магазинобудування Період окупності (при модернізації магазину) для середніх і великих супермаркетів становить від півтора до двох років. При цьому Ви купуєте можливість контролювати, раціоналізувати роботу і збільшити ресурс всіх інженерних вузлів Вашого маркету.

   

  Бажаєте економити фінанси і ресурси, знизити шкоду навколишньому середовищу від викиду надлишкового тепла в атмосферу, і правомірно вважати себе власником сучасного, технологічно-ефективного супермаркету? Зверніться до наших фахівців для розрахунку вартості модернізації супермаркету або впровадження енергозберігаючих технологій!

  Оставьте свой номер телефона и мы моментально перезвоним вам!

  Запрос успешно отправлен
  мы перезвоним вам в течение 5 минут!