ОВОЧЕСХОВИЩА

ОВОЧЕСХОВИЩА

ОВОЧЕСХОВИЩА

Компанія «Холод-Інжиніринг» пропонує впровадження якісної технології зберігання овочів і фруктів. Разом з нами ви можете побудувати овочесховище під ключ в будь-якому регіоні. Це допоможе зберегти продукцію свіжою, а потім продавати її в осінньо-зимовий період за оптимальною ціною.

Замовте безкоштовну консультацію:

  Будівництво овочесховища – гарантія вашої конкурентоспроможності

  У України є досить хороший потенціал, щоб зайняти провідне місце в світі з продажу овочів і фруктів. Але тільки зібрати врожай – недостатньо. Необхідно забезпечити оптимальний мікроклімат для збереження привабливого товарного вигляду. При належному підході ви зможете самі визначати вартість овочів і фруктів на тому рівні, щоб отримувати гарний прибуток. В іншому випадку доведеться розпродавати продукцію ще восени – причому собі в збиток.

  Зрозуміло, будівництво овочесховища обходиться недешево, та й за часом триває довго. Але всі витрати на будівництво об’єкта окуповуються приблизно за 1-2 роки. Яким чином? Все просто: попит на овочі і фрукти є завжди – навіть восени і взимку. І якщо зможете зберегти товарний вигляд продукції – у вас її будуть купувати цілий рік. Причому по вашій же ціні.

  У овочесховищі можна зберігати що завгодно:

  • овочі (картопля, томати, капуста, зелень, цибуля та ін.);
  • яблука, груші та інші фрукти;
  • ягідні культури (виноград, вишню, журавлину).

  Головними критеріями для збереження товарного вигляду продукції є температура і рівень вологості. Спеціально для цього встановлюються холодильні установки та інше обладнання для овочесховища. Зрозуміло, ці параметри можуть відрізнятися в залежності від виду с/г культур, адже для кожної з них потрібен різний мікроклімат. Найменше відхилення від норми призводить до утворення грибка, шкідливих бактерій і, відповідно, псування продукції. Щоб уникнути подібних ситуацій, наші фахівці враховують цілий список різних нюансів.

  Овочесховище під ключ з керованим мікрокліматом

  В першу чергу визначається місце для споруди овочесховища. Оптимальний варіант – ділянка, розташована недалеко від того місця, де ви реалізуєте власну продукцію. Якщо ж ваша компанія доставляє овочі та фрукти власним транспортом, тоді овочесховище можна побудувати на території підприємства.

  Наступний етап – проектування. Популярним рішенням вважаються конструкції ангарного типу, які швидко будуються, оскільки вони відрізняються прийнятною вартістю. Якщо потрібне будівництво в короткі терміни, тоді встановлюється металевий каркас з обшивкою і перегородками з сендвіч-панелей.

  Окрема увага приділяється холодильному обладнанню. Як згадувалося вище, для зберігання с/г культур потрібен різний мікроклімат. Зрозуміло, наші фахівці враховують дані нюанси і на їх основі підбирають відповідні пристрої:

  • холодильні камери;
  • повітряні конденсатори;
  • теплообмінні установки та ін.

  Також для збереження продукції на складі виконується грамотне облаштування електропостачання, опалення та вентиляції овочесховища.

  У підсумку ви отримуєте:

  • ефективне сховище з сучасними системами управління (для їх виготовлення використовуються розробки провідних голландських фермерів в сфері агрохолоду);
  • надійне холодильне обладнання, що забезпечує оптимальний мікроклімат для овочів і фруктів;
  • регулярне технічне обслуговування.

  Все це допоможе вам вивести бізнес на новий рівень і зайняти провідні позиції з постачання овочів не тільки в Києві, а й у всій Україні.

  Якщо у вас залишилися питання – можете проконсультуватися з нашими фахівцями, зв’язавшись з ними за вказаними на сайті телефонами.

  За нашими плечами множество успешно реализованных проектов!

  СМОТРЕТЬ ОБЪЕКТЫ
  Запрос успешно отправлен
  мы перезвоним вам в течение 5 минут!

  Україна має величезний потенціал, і, на наш погляд, може зайняти гідне місце в списку світових лідерів з виробництва фруктів і овочів.

  Ми готові поділитися всім своїм досвідом і технічними можливостями для взаємовигідного співробітництва в агропромисловій сфері! Бажаєте стати власником сучасного енергоефективного сховища? Ми можемо Вам допомогти!

  Заполните простую форму и мы рассчитаем ориентировочную стоимость в течение 2х часов!

  РАССЧИТАТЬ СТОИМОСТЬ
  Запрос успешно отправлен
  мы перезвоним вам в течение 5 минут!