Системи активної вентиляції

Для контейнерного зберігання овочів борщового набору оптимальним рішенням стане використання комплексної системи активної вентиляції.

%d1%81%d0%b8%d1%81%d1%82-%d0%b0%d0%ba%d1%82%d0%b8%d0%b2-%d0%b2%d0%b5%d0%bd%d1%82

Завершена установка люков для подмешивания наружного воздуха

Що це таке?

Це автоматична система люків для підмішування зовнішнього повітря до камери.

Для чого вона потрібна?

20160129_133535Система активної вентиляції дозволяє підтримувати природну вологість у камері, забезпечує оптимальний клімат виходячи з показників датчиків, дозволяє уникнути утворення “застійних зон” — рівномірно розповсюджує повітря за рахунок конструктивного розташування люків. Та найголовніше — це енергоефективне рішення! Системи активної вентиляції дозволяють заощадити на енергоспоживанні холодильного обладнання — в післязбиральний період, коли температура зовнішнього повітря ще не впала нижче -2°С, раціональніше буде використовувати зовнішнє повітря для охолодження камери, ніж витрачати кіловати електроенергії на штучний холод.

Як це працює?

Спираючись на показники датчиків температури і вологості, автоматичний контроллер посилає сигнал на приводи люків, які відчиняються на певний час, або до моменту, коли показники у сховищи будуть оптимальними для продукту, що зберігається. На повне відкриття люку, довжиною 3 метри,  і висотою 1 метр, потрібно лише 2,5 хвилини! Не вірите? Дивіться відео!

 

Бажаєте також бути у руслі європейських тенденцій? Більше не бажаєте переплачувати за споживання енергоресурсів? Хочете зменшити втрати продукції при зберіганні та поліпшити якість продукціі, що зберігається? Зверніться до нас і ми прорахуємо вартість і період окупності проекту, та скільки буде коштувати реконструкція Вашого сховища.