ОВОЧЕСХОВИЩА

agroОсновним завданням інженерного складу компанії «Холод-Інжиніринг» в першу чергу є не просто холодильне обладнання, а впровадження якісної технології зберігання, яка дає впевненість у цілості і конкурентоспроможності продукції.

Для мінімізації ризику коливання цін в осінньо-зимовий період, а так само для стабільного процесу зберігання, необхідна реконструкція, модернізація старих будівель, будівництво нових. При підборі обладнання необхідно враховувати: видові і сортові характеристики зберігається продукту, обсяги сховища, бажані терміни зберігання, сезонність роботи сховища, регіон, де воно розташоване, і безліч інших важливих чинників.

Ми пропонуємо використовувати:

– Сучасні системи комплексного управління сховищем (в основу покладені розробки провідних фермерів Голландії),
– Спеціалізовані вентиляційні канали для навального зберігання,
– Системи активної вентиляції при навального і контейнерному зберіганні,
– Спеціалізоване обладнання для зберігання картоплі (наші повітрезмішуючі установки є оптимальним обладнанням для енергоефективного процесу зберігання),
– Холодильне обладнання для зберігання фруктів та овочів, що дозволяє підтримувати вологість повітря на рівні 95 … 98% для забезпечення мінімального відсоток усушки при зберіганні.

За нашими плечами множество успешно реализованных проектов!

СМОТРЕТЬ ОБЪЕКТЫ

Запрос успешно отправлен

мы перезвоним вам в течение 5 минут!

Україна має величезний потенціал, і, на наш погляд, може зайняти гідне місце в списку світових лідерів з виробництва фруктів і овочів.

Ми готові поділитися всім своїм досвідом і технічними можливостями для взаємовигідного співробітництва в агропромисловій сфері! Бажаєте стати власником сучасного енергоефективного сховища? Ми можемо Вам допомогти!

Заполните простую форму и мы рассчитаем ориентировочную стоимость в течение 2х часов!

РАССЧИТАТЬ СТОИМОСТЬ

Запрос успешно отправлен

мы перезвоним вам в течение 5 минут!